SAKARYA SANAL TUR

2009 yılında Sakarya'nın ilk sanal tur hizmeti veren firması olarak faaliyetlerine başlayan Ajans Görsel360, gerek Sakarya, gerek Kocaeli gerekse İstanbul'da bir çok otel, özel okul, dershane, yurt, fitness ve spa merkezi, oyun merkezi ve mağazanın sanal tur (sanal gezinti) çekimlerini gerçekleştirdi.

Başta Güral Sapanca Wellness Park olmak üzere, Sakarya firmalarından Grand Hotel, Ada Elit Hotel, Hotel Limapark, Seçkin Hotel, Riada Hotel, Welllife Spa & Fitness Merkezi, Kampüsaray Öğrenci Yurtları, Mefküre Dershaneleri, Karasu Şenpark, Karasu Çelikler Alışveriş Merkezi, Karasu Vestel Yetkili Bayii ve The Pastalojii'nin sanal tur (sanal gezinti, panoramik fotoğraf) işlerine imza atmış olan firmamız, müşteri portföyüne her geçen gün bir yenisini eklemekte.

Bahsi geçen referanslara ait çalışmaları incelemek için menümüzde yer alan referanslarımız sayfasından, sanal tur referanslarımıza göz atabilirsiniz.
360 derece gezinti, 360 tur, panoramik fotoğraf, panoramik resim, panoramik tur ve sanal gezinti olarak ta bilinen sanal tur konusuyla alakalı detaylı bilgi almak için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.